2018’in En İyi Tesettür Modelleri

Özel gecelerin ve günlerin gecelerin vazgeçilmez kıyafetleri olan abiye elbiseler, tesettürlü bayanlar için özel tasarımlar ile mağazaların vitrinlerde yer almaktadır. 2018’in en iyi tesettür modelleri ile oldukça hoş ve şık bir görüntüye sahip olmanız mümkündür. Muhafazakar giyimi tercih eden genç ve yetişkin kadınların beğenisine sunulan yeni moda tasarımlar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sizlere bu yazımızda en iyi tesettür modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

2018’in Moda Tesettür Modelleri Nelerdir?

2018’in en iyi tesettür modelleri ile şıklığa kavuşabileceğiniz bazı tasarımlar şu şekildedir;

 • Yeni ve şık tasarımların başında aşağı doğru açılan prenses modelleri yer almaktadır. Taş süslemeler ve dantel detaylar ile dikkat çeken bu modeller ile katıldığınız davetlerde bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Rahatlığı ve huzuru seviyorsanız, bu tasarım içinde oldukça mutlu olabilirsiniz. Aynı zamanda dantel deseninin yanı aynı rengi taşıyan başörtü seçimi sizi daha hoş bir görüntüye kavuşturacaktır.
 • 2018 tesettür modasında pelerin kendisine sık sık yer bulacağa benziyor. Tesettürlü giyimin en önemli detaylarından biri olan pelerin, hareketli ve muhafazakar kesimin ilgisini çekmektedir. Pelerin ve dantel detayları birbirini tamamlayan roller olarak bilinmektedir.
 • Tesettür modasında çiçek deseni 2018 yılının trendleri arasında kendine yer buldu. Kış ve yaz aylarında dikkat çeken çiçek deseni, bu sene abiye modasında kendisine yer bulacak gibi gözüküyor. Mevsime göre ferah bir giyime sahip olan tül ve astar ile hazırlanan bu tarz, sıcak tutma özelliğine de sahip olacak.
 • Yetişkin ve ağır başlı kişiler için ise dantel yelek detaylı abiye model, zarif ve şık bir hava katmaktadır. Özel davetler için tercih edilebilecek bu modelde renk uyumu oldukça büyük önem taşımaktadır.

 

Yazar: 20kelime

5 thoughts on “2018’in En İyi Tesettür Modelleri

  kadinlar

  (10 Haziran 2018 - 02:45)

  Tesettür modelleri yazınız özenle hazırlanmış çok ayrıntılı.

  kadın

  (14 Haziran 2018 - 00:36)

  Moda tesettür modelleri gerçekten çok güzelmiş bu senenin renkleri lacivert ve kırmızı olacak gibi duruyor.

  Sohbet ay

  (14 Haziran 2018 - 05:39)

  Sevgilimin kapanması için ona tesettür ile ilgili bir kaç parça hediye almak istiyordum teşekkür ederim faydalı oldu.

  Karavan Tuvalet

  (14 Haziran 2018 - 13:29)

  En iyi tesettür modelleri ile alakalı olarak yazdığınız gerçekten en iyi makale diyebilirim.

  Galaksi Kedisi

  (20 Haziran 2018 - 16:42)

  Çiçek desenli vintage modeller gerçektende bu sene trend oldu ben bu maddelerden 1.sini tercih ediyorum, teşekkürler güzel bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir