Bilgilerin Doğruluğu

İnternet camiasının son yıllardaki durdurulamaz gelişmişliği onun bilginin ana kaynağı haline getirmiştir. Artık bir kaç tık ile dünyanın dört bir tarafından bilgi kaynaklarına ulaşabiliyoruz. Hal böyle olunca bilgiye ulaşmak kadar yanlış bilgiye ulaşmak da kolay oluyor. Bir çok yanlış bilgi paylaşan sitelerin var olması www.zabzug.com gibi siteleri gölgede bıraksa da doğru paylaşımlarda bulunan zabzug.com kullanıcılar tarafından hak ettiği değeri görmektedir. İnsanalr Zabzug gibi doğru bilgi paylaşımlarını her zaman desteklemektedirler.

Bilginin bu çağda manipülasyona açık olması www.zabzug.com ‘un önemibi arttırmaktadır. Günlük hayatı kolaylaştıran bilgileri paylaşan Zabzug yararlı olabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Güncel ve bilimsel bilgiler ile insanların hayatlarını kolaylaştırmayı amaç edinen zabzug.com paykaşımlarının doğal ve özgün olması ile de dikkatleri üzerine çekebilmektedir. Kopya paylaşımlar yapmayan bu gibi sitelerin önemi büyüktür.

Yazar: 20kelime

2 thoughts on “Bilgilerin Doğruluğu

  Nedim Korhan Şengün

  (4 Aralık 2016 - 11:03)

  İnternet’in günümüzde gitgide popülerleşmesi sonucunda ortaya gerçek bilginin dışında pek çok sahte bilgi de çıkmıştır. Doğru bilgileri verdiğini düşündüğünüz siteleri paylaştığınız için teşekkürler.

  Beyincik

  (13 Aralık 2016 - 12:59)

  Gerçekten güzel bir siteymiş bu ve benzeri siteleri bizimle daha çok paylaşmanız dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir