CS GO’ya İlgi Azaldı mı?

1

Son zamanların en trend oyunlarından olan CS GO’ya olan ilgilinin azaldığı konuşuluyor internetteki bazı forumlarda. Biz de bu dedikodunun aslı var mı bir araştıralım dedik. Fakat karşımıza ilginç bilgiler çıktı. İstatistikler gösteriyor ki oyunların atası olan bu oyuna olan ilgi azalmıyor aksine katlanarak devam ediyor.

Steam yaz indirimleri ile yaz ayında oyuncu kitlesini bir hayli arttıran oyunun cs go skin changer gibi kullanıcıların oyundan zevk almasını sağlayan hilelere olanak vermesi onu bir çok oyuncu tarafından oyun listelerinde üst sıralara taşıyor. CS 1.6 zamanında cs go wall hack gibi hileler ile ün salan oyunun bu yeni hile ile ilgi odağı haline gelmesi hiç de beklenmeyecek bir durum değil. CS GO hack alanında yeni yeni çalışmaların olması da oyuna olan ilgilerin azalmadığını aksine arttığını gösterir nitelikte.

CS GO hack için bir çok oyuncu internette araştırma yapmakta. Fakat bu kişiler hile adı bilmedikleri için istedikleri sonuçlara ulaşamamaktadırlar. Çoğu oyuncu CS GO Wall hack hilesi aramaktadır. Fakat bu tür hilelerin kendilerinin oyundan süresiz bir şekilde banlanmasına neden olacaklarını düşünerek bu konuda çekingen davranmaktadırlar. CS GO skin changer hilesi ile hem vac ban gibi ban yemekten kurtulabilir hem de oyunun tadına varabilirsiniz. Rakiplerinizden üstün olduğunuz göstermek istiyorsanız küçük yardımlar almanın zararı yoktur. Sadece biraz dikkatli oynayın yeter.

Yazar: 20kelime

9 thoughts on “CS GO’ya İlgi Azaldı mı?

  diyetler

  (7 Eylül 2016 - 14:52)

  CS GO oyununu ilk defa burada gördüm. Aslında bir deneyip bakmak lazım nasıl bir oyunmuş.

  Needir

  (8 Eylül 2016 - 10:49)

  Wall-Hack gibi nasıl bir hile yok ya, tüm zevkimizi bitiriyor. Ee bunun önüne geçilmezse Knight Online’de Koxp gibi oyunu yiyip bitiricek ve en sonunda sadice hileciler kendi aralarında oynıycak.

  İlker

  (8 Eylül 2016 - 11:28)

  Oyun çoğu fps oyunlarına rağmen en iyisi denilebilir ama hatalarıda var ayrıca oyunu paralı oynamak gibi birde saçmalığı var 1.6 gibi efsane olacağını sanmıyorum.

  teknoloji blogu

  (8 Eylül 2016 - 11:38)

  şu oyunun manyağı bi ben olamadım sanırım, sevemiyorum böyle oyunları malesef

  halı yıkama makinası

  (8 Eylül 2016 - 12:09)

  Tahmin edilebileceği gibi, CS:GO da zamanı gelince TF2’nin yaşadığı sorunları yaşayacaktır. Bunun sebebi, ticaretin oyunun çok önemli bir parçası olması sonucu oyundaki onca şeyden öne geçmesidir. Eski versiyonlarla da boy ölçüşemez diye düşünüyorum.

  Sinan USLUER

  (9 Eylül 2016 - 10:21)

  CS:GO’ya ilgi azalmadı benim gördüğüm kadarıyla Ankara’da sırf CS:GO için kurulan, düzenlenen internet cafeler mevcut. Yaş aralığı genişlemeye başladı. Gelen indirimlerle alamayanlar almaya başladı. Bence kitle tam tersi olarak genişlemeye başlıyor. CS:GO diğer CS sürümlerinden çok farklı.

  kaçak iddaa

  (9 Eylül 2016 - 20:12)

  Çıkan hileler ile birlikte bence de oyuna olan ilgi bayağı bir azaldı.

  Aklımca

  (20 Eylül 2016 - 11:54)

  CS:GO’ya olan ilgi azaldı mı pek bilgim yok ancak ben daha yeni satın alıp oynamaya başladım. 😀 Geç kalmışım bile diyebiliyorum kendime. Velhasızkelam güzel oyun be. Alışmakta zorluk çektim ama artık iyi sayılırım. Eskiden 1.6’da elime su döken yoktu. CS:GO ile her şey değişmiş. Biz eskiyoruz sanırım gittikçe.

  TeknoAlem

  (21 Kasım 2016 - 11:31)

  Artık birçok alternatif oyun var.Türk yapımı ZULA da güzel incelemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir