Doğru İnsanı Bulduğumu Nasıl Anlarım?

aşk

Bazılarımız her ne kadar yalnız olmaktan mutlu olduklarını dile getirseler de insanoğlu yaradılışı gereği ömrünü paylaşabileceği birilerine ihtiyaç duyar. Kendinizle baş başa kalmaktan mutlu olan biriyseniz bile bazen çok iyi anlaşan bir çift hatırlatır bunu size bazen de her koşulda yardımınıza  koşabilcek birini ararsınız. Sadece yalnız kalmamak için hayatınıza aldığınız insanlar da genellikle yanlış olanlardır. Peki doğru insanı bulduğunuzu nasıl anlarsınız?

Özlemek

Her saniye yanınızda olsun istiyor,daha yanınızdan ayrılırken  özlüyorsanız bu sizin için doğru insan olabilir.

Aile

Aileleriniz hayatınıza giren her insanı tanıştıramıycağınız kadar özel bir kavramdır. Bu nedenle karşınızdaki kişi ailesine sizden bahsettiyse yada tanıştırmayı planlıyorsa şanslınız demektir.Her ailesi ile tanıştıran insana güvenmek de olmaz,yelkenleri kolay suya indirmeyin.

Arkadaş

Sizin arkadaşlarınızla tanışıyor ve iyi anlaşıyorsa aynı şekilde sizi de kendi arkadaşlarıyla tanıştırıp ortak arkadaş kitlesi oluşturmaya çalışıyorsa haberler iyi demektir.

Benzer Hobiler

Her düşüncenizin aynı olması tabiki istenilen bir durum olmaz fakat bazı ortak paydalarda bulaşabiliyorsanız ne mutlu size. Beraber yapmaktan hoşlanacağınız şeyler aşkınızı güçlendircektir.Aynı zamanda eğitim düzeyininiz de benzer olması gerekir aksi takdirde ilişkinizi ciddiye taşırken problemler yaşabilirsiniz.

Eski Sevgili

Hayatınıza yeni birini aldıktan sonra geçmişte göz yaşları döktüğünüz insanı geride bırakmanız gerekir.Eğer hala aklınıza geliyor ve yeni sevgilinizin her hareketini onunla kıyaslıyorsanız üzgünüz doğru kişiyle değilsiniz demektir.

Değer Vermek

Her hareketiyle size değer verdiğini göstermeli.Mesela siz bir şeyi ona beğendiğinizi öylesine söylerken birkaç gün sonra karşınızda hediye paketiyle beliriyorsa iyi parçayı kapmışsınız demektir.

Maddi Durum

Arabası,evi,yazlığı olsun ;şu kadar maaş alsın gibi hesaplar yapmak kaçının.Doğru insanı bulsanız bile  elinizden kayıp gidecektir.

 

Yazar: 20kelime

9 thoughts on “Doğru İnsanı Bulduğumu Nasıl Anlarım?

  Arkadaşlık sitesi

  (18 Ağustos 2016 - 19:54)

  Bu zamanda doğru azamanda doğru arkadaşı bulmak çok zor, çok dikkat edilmesi gerekilen bir konu.

  Astropay kart

  (21 Ağustos 2016 - 11:53)

  Bu tarz düşünerek bence doğru insanı bulmak zor.

  diyetler

  (7 Eylül 2016 - 14:56)

  Doğru insan aslında günümüzde artık çok az rastlanır hale gelmiş. O yüzden aslında güzel bir yazı olmasına rağmen bunları bulabilecek insan yok denecek kadar az.

  Yavuz Selim ŞAHİN

  (18 Eylül 2016 - 11:49)

  Valla artık doğru insanı aramaktan bıktım beni arasınlar doğru insan varsa artık o kafadayım 🙂 Gerçi onlarda benim düşündüğüm gibi düşünüyorsa kimse kimseyi aramaz buradan güzel bir paradoksa girdik ve çıkamıyoruz yani kısacası bulamayacağız gibi 🙂

  Nedim Korhan Şengün

  (4 Aralık 2016 - 11:03)

  Doğru insanı bulduğumuzu nasıl anlayacağımızı açıkladığınız bu makalenizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

  levent siemens servisi

  (23 Şubat 2017 - 18:26)

  doğru insanı bulduğunuzda gözlerine bir kaç saniye bakın eğer içinizde birşey hissediyorsanız o kişi doğru kişidir.

  çalışma masası

  (23 Şubat 2017 - 18:37)

  ilk görüşte aşk diye birşey yoktur. Karşıdakini tanımadan aşık olamazsın.

  üsküdar arçelik servisi

  (23 Şubat 2017 - 18:44)

  Doğru insanı bulursanız kaybetmeyin.

  acıbadem bosch servisi

  (23 Şubat 2017 - 18:58)

  Doğru insanı bulmak önemli değil doğru insanla uzun bir ömür geçirebilmek önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir