Döviz & Altın Kurları – Alarm Android Uygulaması

döviz ve altın kurları

Ekonomiyi yakından takip ediyor ve döviz kurlarını, alış satış fiyatlarını ve endeksleri, altında son durumu öğrenmek istiyorsanız Döviz & Altın Kurları – Alarm uygulamasını kesinlikle kullanmalısınız.

FinansCepte firması tarafından piyasaya sürülen ve birçok işlevi bulunan bu uygulamanın en büyük özelliği ise kuşkusuz “Yatırımlarım” kısmıdır. Hesabınıza istediğiniz para biriminde para ekleyerek bunun kâr zaman durumunu anlık olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca para eklerken kurunuzu da kendiniz belirleyerek kafanızdaki işlemlerden kurtulabilirsiniz.

Genel kazanç / kayıp miktarını ve oranını da belirten Döviz & Altın Kurları – Alarm android uygulamasını telefonunuzda yer edinerek ekonomide, forexte ve döviz bozdurma işlemlerinde kendinize destek sağlayabilirsiniz. Artık, farklı para birimlerinde çalışarak kazancınızı katlamaya başlayabilirsiniz. Bol kazançlar!

Yazar: 20kelime

4 thoughts on “Döviz & Altın Kurları – Alarm Android Uygulaması

  mustafa yaman

  (17 Ağustos 2016 - 00:35)

  Ben de dolar satın aldığım zaman yatırımlarıma ekleyerek ne kadar kar ne kadar zarar ettiğimi öğreniyorum. kesinlikle tavsiye ederim.

  Emre Gürses

  (19 Ağustos 2016 - 01:39)

  Düzenli olarak alış – satış işlemleri yapıyorum. Fiyatları takip edebileceğim bir uygulamaya ihtiyacım vardı. Bu oldukça işime yarayacak. Teşekkür ederim.

  Diyet

  (21 Ağustos 2016 - 18:41)

  Uygulamayı hemen indireceğim alarm özelliği çok iyi düşünülmüş.

  diyetler

  (5 Eylül 2016 - 16:25)

  Çok güzel bir uygulama, açıklamanızdan sonra hemen indirip kullanacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir