En Güvenilir Ön Ödemeli Kart Hangisidir?

1

İnternet üzerinden alışveriş yapmak için kullanılan ön ödemeli kartlar, yabancı ülkelerde popüler olmasına rağmen ülkemizde ise yeni yeni keşfediliyor. Özellikle bahis şirketleri ve bazı alışveriş yerlerinde kullanılan bu kartlar ile hesabınıza bakiye yükleyebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Peki en güvenilir ön ödemeli kartlar hangileridir?

Ukash

Bu sektörin ilkleri arasında yer alan ve bir dönem herkesin tercih ettiği Ukash, beklenmedik şekilde ülkemizde yayından kalktı. Bununla birlikte paykasa gibi ödeme seçenekleri ön plana çıkmaya başladı. Ukash, her zaman kendini aratsa da alternatif yöntemler ile üstü kapatılabildi.

Astropay

Var olduğu günden beri ciddiyetini hiçbir zaman bozmayan Astropay, ön ödemeli kartlar arasında en ideali olarak görülüyor. Uzun vadeli kullanım süresine sahip olan Astropay kart‘ı tercih ettikten sonra gerekli bilgileri (kod, kullanım süresi vs.) girdiğiniz takdirde ön ödemeli kartınızı kullanmış olacaksınız.

Paykasa

Son yılların popüler servisi olan paykasa ise Ukash’ın yokluğunda piyasaya sürülmüş olan bir ön ödemeli karttır ve günden güne popülerliği artmaktadır.

Yazar: 20kelime

3 thoughts on “En Güvenilir Ön Ödemeli Kart Hangisidir?

  Agario

  (22 Ağustos 2016 - 12:21)

  PAypal kapandığından beri en kullanışlı sistem bu

  Silah Modelleri

  (22 Ağustos 2016 - 13:04)

  Önceleri internetten alışveriş yapmanın risk olduğunu düşünenlerdenim, fakat Astropay gibi bir çok güvenli ve sanal limitli sistemler vasıtasıyla daha güvenli alış veris yapıyoruz. bu bilgiler içinde teşekkürler blog yazarı.

  diyetler

  (5 Eylül 2016 - 16:27)

  Bence gayet güvenilir ve kullanışlı bir yöntem, rahatlıkla kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir