Kiralık Vinçler Ne Zaman Kullanılır?

kiralık vinç

Vinçler, en çok ihtiyaç duyulan hafriyat malzemeleri arasında üst sıralarda yer alıyor. Kentsel dönüşümün başlaması ile birlikte oldukça artan vinç ihtiyacı son zamanlarda iyice zirveye ulaştı. Bu işi yapan yeni firmaların ortaya çıkması ile vinç bulmak çok kolay hale geldi. Ülkemizin inşaat sektöründe kendini oldukça ileriye taşıması bu tür malzemelerin ihtiyacının artmasını sağladı.

Sadece inşaat değil nakliyat alanında da kullanılan vinçlerin kiralanması olayı daha kolay hale geldi. Evini bir yerden başka yere taşıyan insanların en büyük sorunlarından biri buz dolabı, çamaşır makinesi gibi ağır ürünleri nasıl taşıyacak oldukları. Bunlar gibi ağır ürünlerin yüksek katlardan indirilmesi oldukça zahmetli bir iştir. Ancak vinc kiralama firmaları bu zorluğun önüne geçmiş gibi görünüyor. Türkiye’nin dört bir yanında inşaatlara hız verilmesi kadıköy vinc kiralama ihtiyacının artmasına yol açtı.

İnşaat firmaları vinç ihtiyaçlarını karşılaşamak için birbirleri ile rekabet etmeye başladılar. Bu durum kiralık vinç firmalarının revaçta olmasını sağladı. Oldukça önemli bir araç olan vinçlerin bir başka kullanım alanı da limanlar. Kiralık vinç Kadıköy piyasasında genellikle limanlarda gemilerden ağır konteynırlar indirilirken vinçler kullanılırlar. Ancak limanlarda kullanılan vinçler biraz daha özelleştirilmiş vinçlerdir. İnşaat merkezi İstanbul’un gözdesi Kadıköy’ün de kentsel dönüşüme girmesi Kadıköy vinç kiralama sektörünün hareketlenmesini sağladı. İlçenin alt yapısının baştan yapılıyor olması kiralık vinç Kadıköy için firmaların harekete geçmesini sağladı. Konuyla ilgili detaylar için: http://www.kadikoyvinckiralama.com 

Yazar: 20kelime

7 thoughts on “Kiralık Vinçler Ne Zaman Kullanılır?

  Nedir

  (26 Ağustos 2016 - 13:34)

  Bugün kardeşim sordu ne abi bu diye, birşey diyemedim araştıriyim dedim. Teşekkürler

  ön muhasebe programı

  (26 Ağustos 2016 - 22:16)

  vinçler ev taşırken zorunlu bir araç olması yanında, montaj yeri zor olan klimaların sökülüp takılmasında da ihtiyaç olabilmektedir.

  Güncel Spor Haberleri

  (27 Ağustos 2016 - 10:36)

  Vinç artık her zaman kullanılıyor, asansör ile yük taşımanın yasak olduğu her yerde taşınmalarda ve tadilatlarda kullanılıyor.

  Polatlı Evden Eve Nakliyat

  (29 Ağustos 2016 - 10:42)

  Vinçler artık öyle heryerde kullanılamıyor ev taşırken veya bir montajın yeri zor olan cihazlarda kullanılabilir.

  diyetler

  (5 Eylül 2016 - 16:22)

  Vinçler günümüz Türkiyesi’nin olmazsa olmazlarındadır. Bunca inşaat varken böyle bir yazı çok açıklayıcı olmuş.

  hızlı kurye

  (30 Eylül 2016 - 10:24)

  Vinç ihtiyacı her zaman olmasa da zaman zaman olabiliyor. O zamanlarda kaliteli bir vinç bulmak çok zor oluyor.

  OCAR

  (30 Eylül 2016 - 10:25)

  Vinçler yüksek yerlere ulaşmada çok yardımcı oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir