Kızlar İlk Buluşmada Ne İstemez?

ilk buluşma

İnsanların yaşları arttıkça tahammül seviyeleri de orantılı olarak düşmekte. Günümüzün en büyük sorunlarından biri haline gelen güven problemi de bunu desteklemektedir. Artık yeni biriyle tanışırken bile hayatımızdaki gereğini sorgular haldeyiz. Durum böyleyken diğerleri arasından sıyrılıp yeni tanıştığınız bir kızı nasıl etkilersiniz?

Giyim: Kızlar kendilerine çok fazla özen gösteren canlılardır. Bu nedenle ilk olarak giyiminize dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazen iddialı bir saat veya moda bir ayakkabı buluşmanızı kurtarabilir!

Özgüven: Bir kızın karşısındakini dikkate alması için kendinden emin birini karşısında görmeli. Bu nedenle ilk görüşmenizde sesinizin titrememesine dikkat etmeli, gözlerinizi kaçırmamalı ve net bir ses tonuyla konuşmalısınız. En ufak bir hata olumsuz bir etki uyandırabilir.

Boş konuşmamak: Muhabbetin güzel ve sorunsuz ilerlemesini istiyorsanız boş ve gereksiz konuşmaktan olabildiğince kaçınmalısınız. İlk görüşmede yaptığınız espiriye sadece kendiniz gülmek istemezsiniz.

Yazar: 20kelime

2 thoughts on “Kızlar İlk Buluşmada Ne İstemez?

  diyetler

  (5 Eylül 2016 - 16:24)

  Yazılanların hepsi aslında standart bir birey için geçerli olan şeyler. Aslında paran ne kadar çoksa, o kadar rahat buluşabilirsiniz.

  maslak kurye

  (30 Eylül 2016 - 10:21)

  ilk buluşmada heyecan yapmayın, relaks olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir