Pokemon Go’ya Olan İlgi Düştü mü?

1

Bu günlerin en trend oyunlarından olan ve çıktığında, anında binlerce insanlar tarafından indirilen oyunun son zamanlarda ilgi odağı olmaktan çıktığı söyleniyor. Ancak bu günlerde internette ve forumlarda yer alan haberler bunun gerçeği yansıtmadığını gösteriyor. Pokemon Go severlerin oyun için son zamanlarda başkalarının evlerine zorla girerek pokemon aramak gibi çılgınlıklar yaptıklarına şahit oluyoruz. Bu durum oldukça şaşkınlıkla karşılansa da insanların oyuna olan ilgilerin azalmadığını aksine daha da arttığını görüyoruz.

Pokemon Go ile ilgili internete düşen videoların tıklanma rekorları kırıldıkları görülüyor. Popüler video paylaşım sitesi YouTube’a yüklenen bir videoda Tayland’da bir grup insanın nadir görülen bir pokemonu yakalamak için trafiği hiçe sayarak yararığın peşinden koştukları görülüyor. Bazı insanlar ise böyle çılgınlıklar yapmak yerine Pokemon Go hile ile oyunu istedikleri gibi yönlendirebiliyorlar. 3. Parti ek uygulamaları telefonlarına yükleyerek oyunun oynanış şeklini daha kolay hale getiren oyuncular evlerinden çıkma gereksinimi olmadan bilgisayarlarının ya da telefonlarının başından kendilerini metrelerce yürümüş gibi gösterebiliyorlar. Bu tür Pokemon Go hile uygulamaları ile kendilerini rakiplerine karşı daha avantajlı hale dönüştürdüklerine inanmaktadırlar. Oturdukları yerden bir çok yeri gezerek etraftaki yaratıkları toplayarak bir çok pokemon elde ediyorlar ve bunları düşmanları ile savaşmak için kullanıyorlar. Pokemonlarını yarıştıran oyuncular birbirlerini yenerek rakiplerinin ürünlerine sahip olabiliyorlar.

Yazar: 20kelime

8 thoughts on “Pokemon Go’ya Olan İlgi Düştü mü?

  Osman Sefa Cengiz

  (28 Ağustos 2016 - 00:55)

  Hayırr tam gaz oynamaya devammm 😀

   AndroidOyunlar

   (22 Aralık 2016 - 20:18)

   Hocam Karş kış kıyamet dinelemeden, ciddi ciddi pokemonmu kovalıyorsunuz 🙂

  Furkan

  (28 Ağustos 2016 - 13:07)

  Bana göre ilk günkü popülerlik ve ilgi yok 🙂

  satılık araba

  (28 Ağustos 2016 - 13:40)

  tam tersine yabancı ülkelerde akın akın oynanıyor.

  Ahmet

  (28 Ağustos 2016 - 14:08)

  Artık bu gibi real hayatı canlandıracak oyun sayısı artıyor belki o yüzden olabilir.

  Polatlı Dişçi

  (29 Ağustos 2016 - 10:39)

  Bence de bana göre ilk günkü popülerliği yok fakat, ülkemize geldiğinde ilk indirip oynayan ben olabilirim. Diğer türlü indirmeyi düşünmüyorum.

  Traven To Turkey İstanbul Tours

  (31 Ağustos 2016 - 15:27)

  Bencede Düştü FAKE GPS Hilesi var Rekabet Ortadan Kalktı . İş Ticarete Döndü Hesapları hile ile kasıyorlar sonra satıyorlar

  diyetler

  (7 Eylül 2016 - 14:50)

  Pokemon-Go’ya ilginin biraz düştüğü gerçek ama yinede hala baya aktif kullanıcısı var. Kolay kolayda oyunu terk etmeyecekler gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir