Reklam Vermek İstiyorum

Reklam vermek ve markasını en iyi şekilde tanıtarak hedef müşteri kitlesini yakalamak isteyen şirketler Nowaffiliates reklam vermek istiyorum diyerek reklamlarını oluşturabilir. Nowaffiliates, tüm reklam modellerine hâkim. Tek yapmanız gereken hesap açma işlemlerinde bulunmak. Şirket bilgilerinizi de doğru bir şekilde ifade ederek reklam vermek istiyorum talebinde bulunabilirsiniz.

Reklam Nasıl Verilir?

Ürünlerinizi pazarlamak, reklam oluşturmak ve kitlenizi belirlemek için reklam verme hizmetinde bulunan çeşitli firmaları tercih edebilirsiniz. Müşterilerin memnuniyetin ön planda tutan ve uygun kodlamalar ile potansiyel müşterilere erişim sağlayabilen Nowaffiliates bu anlamda tercih edebileceğiniz bir firmadır. Verilen reklam hizmetleri;

 • Banner Reklamlar
 • E-Ticaret Reklamlar
 • Metin ve Resim Reklamları
 • Geçiş Reklamları
 • Pop Reklamlar

Olarak karşınıza çıkar. Banner reklamlar; görsellerden oluşur. Kişiler kelimeler yerine görsellerin daha iyi bir reklam aracı olduğunu söyler. Bu nedenle görseller ile zenginleştirilmiş banner reklamlar oldukça dikkat çekicidir. E-Ticaret reklamlarında ise içeriklerin tümü ticari markanızı tanıtma amacına yöneliktir.  Metin- Resim reklamlarda ise; kullanılan resimler daha küçüktür. Hem resim kısmına hem de metin kısmına odaklanma düzeyi eşit olarak oluşturulur. Başlık, görünen URL, açıklama, tıklama URL’si olmak üzere çeşitli bölümlerden oluşur. İçerik ve görselin birleşmesinden oluşturulduğu için zengin bir görünüm sunar.

Geçiş reklamları ise web sitelerinde sayfa geçişlerinde kullanılır.  Sayfalardaki banner’ları tam sayfa olarak görmenizi sağlar. Diğer banner’lara nazaran daha yüksek çözünürlüğe sahiptir. Reklam vermek istiyorum diyenler pop reklamları da tercih edebilir. Pop reklamlar da üç tür olarak karşınıza çıkar. Tıklamalardan etkilenen reklamdır. En ucuz çevrim içi reklam modeli olarak nitelendirilebilir.

 • Pop Under Reklam: Banner reklamlardan biraz daha farklı bir modeldir. Kolaylıkla fark edilebilir. Kolaylıkla fark edilmesinin de sağladığı avantajlar oldukça fazladır. İçeriği etkilemeyecek şekilde web sitelerine yerleştirilir.
 • Pop-Up Reklam: Sitede gezenlerin karşısına bir anda çıkan reklam modelidir. Kelimeler-görseller içerisine gizlenmiş şekli ile de karşınıza çıkabilir. Kutucuk şeklindedir ve sayfada gezinen kişileri rahatsız etmez.
 • Yeni Sekme Reklamlar: Web sitelerinde yeni sekme açıldığında karşınıza çıkan reklamlardır.

Olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır.

Reklam Vermek İçin; Birinci adım olarak ücretsiz reklam veren hesabını oluşturmanız gerekir. Nowaffiliates sitesine hesap açarak reklam verme taleplerinde bulunabilirsiniz. Bunun için reklam veren butonuna tıklamanız gerekir. Buradan hesap açma işlemlerinde bulunurken;

 • Hesap Bilgileri (Kullanıcı adı, şifre, tel no, e-posta, telefon no, ülke, hesap tipi, ülke)
 • İş Bilgileri (Çalışma alanınız, şirket logosu)

Gibi bilgileri doldurmanız gerekir. Bilgileriniz doldurup hesap açtıktan sonra ise kayıt olmak butonuna tıklamanız yeterli. Daha sonra reklam oluşturabilir, reklam verebilirsiniz. Nowaffiliates hedefleme seçeneklerinden yararlanarak coğrafi hedefleme ve cihaz hedefleme gibi ilgili alanları filtreledikten sonra reklam vermek istiyorum taleplerinde bulunmanız mümkün.

Yazar: 20kelime

1 thought on “Reklam Vermek İstiyorum

  leyla

  (11 Temmuz 2018 - 23:38)

  bazı reklamlarda malesef işe yaramıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir