Samsung Galaxy Note 7’den Ön Sipariş Rekoru

Samsung Galaxy Note 7Samsung’un piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni cihazı Samsung Galaxy Note 7, ön siparişinde ilk iki günde 200 bin kişiyi geçerek rekora doğru ilerliyor!

Galaxy S ve Galaxy Note serileri ile mobil sektörü sallayan Samsung, önümüzdeki günlerde yeni modelini yayınlamaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda resmi tanıtımını yaptığı modelin ön siparişle satışını aktif hale getiren Samsung, şimdiden 200 bin civarında talep ile karşı karşıya.

Satışın ilk iki gününde sadece Güney Kore’de 200 bin kişi tarafından ön siparişi verilen Samsung Galaxy Note 7’nin ilerleyen günlerde tüm dünyada piyasaya sürüleceği bekleniyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CEO’nun, böylesine büyük bir başarıya imza atmaları, yeni modellerin daha hızlı ve daha teknolojik hale getirilmesinin de önünü açacağını dile getirdi.

Yazar: 20kelime

8 thoughts on “Samsung Galaxy Note 7’den Ön Sipariş Rekoru

  petardas

  (11 Ağustos 2016 - 15:24)

  ben de Türkiye’ye geldiğinde satın almayı düşünüyorum fakat fiyatı ne kadar olur ortalama acaba?

  Bizim Mekan

  (18 Ağustos 2016 - 12:02)

  Gercekden rekor kırıyor. Türkiye`de ülkemizde çok tutulan telefonalrdan biri haline gelmiş bulunmakda. şahsen kendimde kulanıyorum bu süper telefonu

  zarif

  (19 Ağustos 2016 - 08:04)

  İphonecular alınmasın ama samsung kaliteli işler çıkarıyor. s6 kullanıcısıyım en çok kamerasından ve şarjından memnunum. İphoneların kameraları güzel çekmiyor bi düzeltemediler kamerayı.

  Filmmekani

  (19 Ağustos 2016 - 22:11)

  Teknoloji ilerledikçe güzelleşiyor su geçirmez özelliği gerçekten çok güzel oldu bu telefonun. Samsung geç bile kaldı aslında 🙂 En kısa zamanda almayı düşünüyorum bende 🙂

  Tarım Video

  (21 Ağustos 2016 - 22:50)

  Almayı düşünemeye başladım artık eskiden Note serisi bana tableti andırıyordu fakat ikna oldum sanırım artık.

  Beğeni Hilesi

  (27 Ağustos 2016 - 08:39)

  Yine satış rekorları kıracak bir modele benziyor ve yine cep yakıyor. Anlamıyorum bu kadar büyük telefon neden bu kadar çok tercih ediliyor

  Harun

  (5 Eylül 2016 - 11:46)

  Samsungun bu note serisinde patlamalar falan oldu deniyor türkiyede oldumu bilmiyorum ama bazı sürümlerinde telefonlar patlamış.

  diyetler

  (7 Eylül 2016 - 14:47)

  Samsung gerçekten telefon sektörünce lider olma yolunda gidiyordu ama bu Samsung Galaxy Note 7’lerde problem olduğu ve gerş çağrıldığı haberleri çıktı. Eğer doğruysa çok büyük prestij kaybı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir