Şişme Kar Küresi Üretimi

Son dönemlerde oldukça popüler olan bu reklam ürünü ile özellikle insanların kalabalık olduğu ortamlarda tüm dikkatleri üzerinize çekebilir ve firmanızın kaliteli bir reklamını yapabilirsiniz. Tam bir görsel şov sunan şişme kar küreleri, Sönmez inflatables kalitesiyle üretilir ve hizmetinize sunulur.

Her türlü reklam için kullanılabilecek olan şişme küre tanıtım, organizasyon ve çeşitli müsabakalar için en etkili reklam yöntemidir. Fuar, gösteri ve açık alanlarda da oldukça eğlenceli görüntüler oluşturan reklam aracı ürün tanıtımları için en ideal yöntemdir. Sergilediğiniz ürüne odaklanan insanlar firmanızı algılar ve hafızalarına kaydederler. Böylelikle muazzam bir müşteri kitlesine sahip olabilirsiniz.

Müşterinin isteği doğrultusunda her türlü fuar mekânında, festival alanlarında, açılışlarda ve organizasyonlarda kullanılır. Açılış ya da gösterinin yapılacağı alanın büyüklüğüne göre seçeceğiniz şişme küreler ebat olarak farklılık göstermektedir. Çapı 2 metre olan şişme küre ve çapı 5 metre olan şişme küreler bir tasarım harikasıdır.

Sönmez inflatables, ürettiği şişme kar kürelerine dilediğiniz tasarımı uygulayarak görsel yönden kuvvetli bir reklam yapmanıza olanak tanır. Birbirinden özel olan şişme kar kürelerini her boyutta hazırlarken siz değerli alıcılarımız düşünülerek hazırlanmaktadır. Böylelikle her şey dilediğiniz gibi olurken tam bir görsel şölen de çıkarabilirsiniz. Ürün pazarlamasının en büyük etkisi reklamla gerçekleşir. Yaratıcı fikirlerle ve değişik projelerle firmamızda, prestijli reklamlara imza atabilirsiniz.

Şişme Kar Küresi ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

 

Yazar: 20kelime

2 thoughts on “Şişme Kar Küresi Üretimi

  Promosyonbank

  (27 Mayıs 2018 - 16:23)

  Görüntü gerçekten çok güzel. Yüz yıllar geçsede kar kürelerinin nostaljik havaları bence hiç bir zaman geçmeyecek. Çocukluğum aklıma geldi görür görmez.

  Görkem

  (3 Temmuz 2018 - 13:24)

  Kırmamaya dikkat etmek gerek zira sonrasında temizlik çok zor oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir