Televizyon İzleme Durumu

İnsanların bir çoğu televizyon izlemeyi vakit kaybı olarak görmektedirler. Özellikle ebeveynler çocuklarına bu konuda çok baskı uygulamakta onları bu cihazdan uzaklaştırmaya çalışmaktadırlar. Ancak bu durum çocuklar üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilmektedir. canlı tv izle izlemek isteyen insanlara engel olunmamalıdır, fakat onlara zararı dokunabilecek programlar yerine yararlı programlara yönlendirmeliyiz. star tv canlı izle konusunda bir çok kaliteli programlar varken insanları bunlardan uzaklaştırmak doğru bir davranış değildir. Çünkü gelişim programları ya da eğlence programları için büyük emek harcanmaktadır ve bunlar insanların yararı için yapılmaktadır.

Canlı tv izleme konusu önemli bir konudur. Bir çok insan takip ettiği programı yayınlandığı ilk anda izlemek ister. Bu yüzden televizyon kanalları ayrıca internet gibi yerlerde de yayın yaparak sevenlerinin kendilerini her yerden izlemelerine olanak vermektedirler. star tv canlı izle konusunda büyük bir adım atmıştir ve mobil uygulaması aracılığı ile insanların akıllı telefonlarından da kendilerine ulaşmalarına olanak sağlamıştır. Bu durum özellikle geceleri çalışan ve dizi takip eden insanların çok hoşuna gitmektedir. Eğer çocuklarınıza kötü örnek olabilecek bir programı seyrettirmek istemiyorsanız yapmanız gereken şey programlardan önce çıkan uyarıcı işaretleri dikkate almanızdır. RTÜK tarafından oluşturulan kurallar çerçevesince bu tür işaretlerin programlardan önce konulması şart olmuştur. Bu işaretler özellikle küçük yaştaki kişilerin ruhsal sağlığının bozulmaması içindir, dikkat edilmesinde büyük fayda vardır.

Yazar: 20kelime

3 thoughts on “Televizyon İzleme Durumu

  hindi siparişi

  (5 Aralık 2016 - 23:47)

  televizyon izlemiyoruz ki eskisi gibi artık yabancı diziler revaçta.

  recep ivedik 5 izle

  (6 Aralık 2016 - 21:31)

  Televizyon internet ortamından izlemek gerçekten çok iyi oluyor. Bu yazıda da hangi kanallar olduğundan güzelce bahsedilmiş.

  fox tv canlı

  (22 Şubat 2017 - 23:22)

  valla ben her kanalı izlerim fox show önüme hangisi denk gelirse herşeye bir zaman ayırmak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir