Yurt mu Yoksa Ev mi

Zorlu bir sınav döneminden çıkarak bir o kadar heyecanlı bir tercih dönemine giren ve sonra uzun yıllar geçireceği üniversitesi belli olan gençlerin aklına gelen ilk soru bu olmaktadır. Ailesinin olduğu şehirden daha uzakta üniversite kazanan birisi kalacak yer sorunu ile karşı karşıya kalır. İzmir’de üniversite kazananlara ilk etapta eve çıkmamalarını ve İzmir öğrenci yurtları hakkında araştırma yapmalarını öneriyoruz. Çünkü İzmir öğrenci yurdu üniversiteye yeni başlayacak birisi için çok ucuz ve aileden ayrılmaya alışmak için iyi olacaktır. Yurt konusunda şüpheniz varsa İzmir öğrenci apartları hakkında da araştırma yapabilirsiniz.

Ev öğrenciler için çok masraflı olmaktadır. Tek başına bir öğrencinin ev tutması çok mantıklı değildir. Bu yüzden genellikle İzmir öğrenci yurtları tercih edilir. Konfor bakımından çok rahat olan bu İzmir öğrenci yurdu aynı zamanda ücret bakımından da çok fazla cep yakmamaktadır. O yüzden siz siz olun İzmir öğrenci apartları hakkında bilgi almadan eve çıkmaya çalışmayın. Hangisinin daha avantajlı olduğuna yaşamadan karar veremezsiniz elbette ama bir ön araştırma yapmak şarttır.

Yazar: 20kelime

6 thoughts on “Yurt mu Yoksa Ev mi

  Keman Kursu

  (13 Ekim 2016 - 00:09)

  Öğrencilere imkanları varsa evde kalmalarını tavsiye ederim.

  basic t-shirt

  (25 Ekim 2016 - 10:15)

  Bende yurttan yanayım, sonuçta yeni geliyorsun alışma dönemi, uyum sorunu yaşayacaksın, yurt veya apartta daha fazla arkadaş seçme şansın, iyiyi kötüyü ayırt edebilme tecrüben oluyor.

  şarkı sözleri

  (29 Ekim 2016 - 13:32)

  Arkadaşlar evde kalmak yurtta kalmaya göre çok rahattı bizim zamanımızda

  affiliate marketing

  (5 Kasım 2016 - 14:24)

  Bana göre ev. Giriş çıkış saatine karışan olmuyor çünkü

  kyk burs

  (10 Kasım 2016 - 15:06)

  son dönemde yaşanan gelişmelerden sonra özel yurtlar çok sorgulanır durumda. ev seçeneği daha sıcak bir çok öğrenci için.

  akıncan

  (16 Kasım 2016 - 16:32)

  2-3 efendi öğrenci bir araya geldimi ev tutmaları daha mantıklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir